Nowy rok rozpoczął się już na dobre. I choć trwa od dwóch miesięcy, to dopiero w marcu udało mi się znaleźć wolną chwilę, aby zatrzymać się i popatrzeć za siebie. Styczeń i luty były dla mnie płynną kontynuacją poprzedniego roku: pełen grafik szkoleń oraz kolejne wyzwania związane z upowszechnianiem MójTrener.edu. Zima minęła tak szybko, że nawet nie zorientowałam się, kiedy na drzewach pojawiły się pąki. Te pierwsze oznaki wiosny zmobilizowały mnie do chwili przemyśleń i podsumowania poprzedniego roku. A przecież tak wiele się zdarzyło… Nie miałam okazji tego dostrzec, dopóki nie zapisałam wszystkich ważnych dla mnie wydarzeń na kartce. Pozwoliło mi to odkryć, jak wiele udało mi się osiągnąć przez jeden rok.

 

 

 

zakonczylam MM 2018

 

Akademię Lidera w Inoutic/Deceuninck

Akademię Skutecznego Menedżera w Getinge IC Production

Akademię Skutecznych Negocjacji w Biznesie z BZ WBK Leasing

Drugą edycję programu Talent Management w Grupie Muszkieterów

Studia podyplomowe „Negocjacje i mediacje” na WSB w Poznaniu

 

 

rozpoczelam MM 2018

 

Akademię Przywództwa w GoodMills Polska

 

nowi klienciloga nowi klienci poziom

 

 

W codziennym zgiełku pracy często pędzimy do przodku, nie oglądając się za siebie. Nie pozwalając sobie na chwilę refleksji, nie dostrzegamy, jakie rezultaty przynosi nasza codzienna praca. Każdy rok może wydawać się nam taki sam, a przecież każdy z nich jest inny!

 

Dlatego na zakończenie, chciałabym Was zachęcić do chwili refleksji nad minionym rokiem lub miesiącem. Zapiszcie na kartce wszystkie ważne wydarzenia, sukcesy oraz rzeczy, których się ostatnio nauczyliście. Mam nadzieję, że to ćwiczenie pozwoli Wam dostrzec rezultaty Waszej pracy oraz odkryć, że „codzienność” wcale nie jest taka szara! 

DOŁĄCZ DO MOJEJ SIECI KONTAKTÓW

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA

Zapisując się na newsletter otrzymasz dawkę wiedzy, motywacji, inspiracji oraz aktualne informacje o szkoleniach oraz bezpłatnych eventach.

Szanuję Twoją prywatność oraz czas - nie udostępniam adresów mailowych osobom trzecim, ani nie spamuję nieistotnymi wiadomościami. W każdej chwili też możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.

© 2021 MRUG.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: empressia.pl