We wrześniu ubiegłego roku obchodziłam 20-lecie pracy w biznesie. Z tej okazji postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami i wnioskami na temat obecnego rynku szkoleniowego w wywiadzie dla miesięcznika „Benefit”. Dowiecie się w nim m.in. od czego zależy efektywność szkoleń, jak przekłada się ona na efektywność zawodową, jakie bariery czyhają na nas w drodze do jej osiągnięcia oraz jak można się z nimi uporać.

 

Wywiad ze mną przeprowadziła Joanna Rubin – autorka bloga www.nakawie.pl oraz książki „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie”. Zapraszam wszystkich serdecznie do jego lektury. Mam nadzieję, że uda mi się w nim przekonać Was, że szkolenia to inwestycja w przyszłość, którą warto podjąć.

 

Wywiad do pobrania:

Szkolenia to inwestycja w przyszłość M.Mrug wywiad miesięcznik Benefit 02(71)/2018.pdf

DOŁĄCZ DO MOJEJ SIECI KONTAKTÓW

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA

Zapisując się na newsletter otrzymasz dawkę wiedzy, motywacji, inspiracji oraz aktualne informacje o szkoleniach oraz bezpłatnych eventach.

Szanuję Twoją prywatność oraz czas - nie udostępniam adresów mailowych osobom trzecim, ani nie spamuję nieistotnymi wiadomościami. W każdej chwili też możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.

© 2021 MRUG.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: empressia.pl