Od 22 lat jestem aktywna zawodowo. 13 lat pracowałam na stanowiskach menedżerskich. Swoje doświadczenie czerpię z bardzo różnych branż i kultur organizacyjnych, począwszy od jednej z największych korporacji spożywczych, po prywatną firmę telekomunikacyjną sektora MŚP. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam uprawnienia pedagogiczne do kształcenia w zakresie wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości. Podyplomowo wykształciłam się w zakresie psychologii zarządzania, mediacji i negocjacji oraz zarządzania wartością klienta. Ukończyłam Akademię Trenera na WSB w Poznaniu. Jestem certyfikowany coachem ICC, a także Akredytowanym konsultantem Insights Discovery, Insights Navigator, Discovery Full Circle, TTI Success Insights oraz Extended DISC. Jestem również trenerem zarządzania projektami w metodyce TenStep™.

TRENER BIZNESU I WYKŁADOWCA AKADEMICKI

Od 10 lat prowadzę szkolenia. Specjalizuję się w zagadnieniach praktyki menedżerskiej, zarządzania ludźmi, psychologicznych aspektów relacji interpersonalnych, wspierania procesu sprzedaży i obsługi klienta. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Prowadzę zajęcia dla studentów Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. W WSB jestem Konsultantem Programowym na kierunku studiów podyplomowych „Negocjacje i mediacje”.

Zrealizowałam 6640 godzin warsztatów. 

COACH

Jestem certyfikowany coachem ICC. Prowadzę procesy coachingowe w ramach coachingu menedżerskiego (executive coaching), coachingu narzędziowego (coaching on-the-job) oraz coachingu rozwojowego (life coaching). Pracuję zgodnie z ideą coachingu holistycznego, która zakłada, że na przejawiane przez daną jednostkę zachowania wpływ ma więcej czynników niż tylko jej wiedza i umiejętności. Istotne są: system przekonań, wierzeń i poglądów, zakorzenione nawyki w myśleniu i działaniu, hierarchia wartości, poczucie tożsamości, odczuwanie równowagi pomiędzy życiem osobistym i zawodowym.

KONSULTANT

Prowadzę działania doradcze, które mają na celu zdefiniowanie bieżącej sytuacji w organizacji, a następnie doprowadzenie do pożądanej zmiany. Specjalizuję się w obszarach związanych z doradztwem:

 

  • menedżerskim więcej
  • w zakresie obsługi klienta więcej
  • w obszarach procesów HR więcej
  • w zakresie organizacji szkoleń więcej
  • rozwojowym z wykorzystaniem profili indywidualnych Insights Discovery®, Discovery Full Circle, TTI Success Insights i Extended DISC więcej

FACYLITATOR

Jestem certyfikowany facylitatorem w metodyce Process Iceberg®. Diagnozuję i  prowadzę proces pracy grupy tak, aby pomóc zidentyfikować i rozwiązywać problemy, wspierać w podejmowaniu wartościowych i kreatywnych decyzji, podnieść efektywność pracy grupy i każdego jej członka.

ASESOR

Ukończyłam Szkołę AC/DC. Projektuję i prowadzę sesje oceny: definiuję kompetencje i wskaźniki pomiarowe, piszę autorskie zadania, przygotowuję raporty oceny i rekomendacje rozwojowe, udzielam badanym informacji zwrotnych.

MASZ PYTANIA?NAPISZ DO MNIE

ZAPISZ SIĘ
DO NEWSLETTERA

Zapisując się na newsletter otrzymasz dawkę wiedzy, motywacji, inspiracji oraz aktualne informacje o szkoleniach oraz bezpłatnych eventach.

Szanuję Twoją prywatność oraz czas - nie udostępniam adresów mailowych osobom trzecim, ani nie spamuję nieistotnymi wiadomościami. W każdej chwili też możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.

© 2020 MRUG.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: empressia.pl